Podsumowanie mojego autografowego 2010 roku

Teddy Sheringham w Londynie :)
Teddy Sheringham w Londynie 🙂

Mini podsumowanie drugiego roku mojej przygody ze zbieraniem autografów 🙂

Cele na 2010 rok: Chciałbym w 2010 roku wysłać dużo listów do obecnych i byłych piłkarzy Manchesteru United. Byłoby fajnie pozbierać jakieś podpisy osobiście w Polsce. Na pewno kilka autografów na meczach III-ligowej Warty Sieradz (czasami przyjeżdżają byli piłkarze z Ekstraklasy) i coś podczas mojego wakacyjnego pobytu w Anglii i w Szwecji. Chciałbym uzbierać 500 podpisów w mojej kolekcji oraz zdobyć kilka ciekawych, archiwalnych biletów Widzewa Łódź z europejskich pucharów.


Podsumowanie 2010 roku:

Zgodnie z tym, co założyłem sobie wcześniej wysłałem kilkadziesiąt listów do piłkarzy związanych z Manchesterem United (ok. 30). Pozbierałem osobiście trochę autografów na kilkunastu meczach. Udało mi się zebrać osobiście w Londynie dwa podpisy „Czerwonych Diabłów”. Mowa tutaj o Ray’u Wilkinsie oraz Teddy’m Sheringhamie. Pierwszego spotkałem na sparingowym meczu Crystal Palace z Chelsea, a drugiego podczas jednego z meczów VI-ligowego Dartfordu, ponieważ w drużynie tej grał jego syn Charlie i legenda Manchesteru przyjechała obejrzeć jego poczynania z trybun. Zawitałem także do Szwecji, gdzie obejrzałem z trybun spotkanie Malmö FF z GAIS Göteborg oraz do Łodzi na mecz Biało-czerwonych z Ukrainą. Co do ilości wszystkich zdobytych autografów, to przebiłem założoną wcześniej barierę 500 podpisów piłkarskich. Wysłałem od lutego ponad 50 listów i otrzymałem 20 odpowiedzi. Odnośnie biletów Widzewa z pucharów, to zdobyłem ich 10. Moja mała kolekcja powiększyła się o wejściówki z historycznych meczów z Juventusem, Manchesterem City, PSV, Koszycami, Ipswich Town, Monaco, Fiorentiną, Skonto Rygą, Baku i Litexem Łowecz. W moje mini zbiory wpadły również inne, równie ciekawe bilety m.in. ze spotkań Ruch Chorzów – Inter Mediolan, Wisła Kraków – FC Barcelona, Irlandia XI – Manchester United oraz Bayern Monachium – Real Madryt. Z tego co udało mi się obliczyć (jeszcze nie prowadzę obszernych statystykach), to w 2010 roku zdobyłem w sumie ponad 350 piłkarskich autografów.

Dartford F.C. vs Southend United
Dartford F.C. vs Southend United
Princes Park :)
Princes Park 🙂
Autokar piłkarzy Chelsea
Autokar piłkarzy Chelsea
Crystal Palace vs Chelsea F.C.
Crystal Palace vs Chelsea F.C.
Daniel Sturridge
Daniel Sturridge
Julián Speroni
Julián Speroni
Emirates Stadium
Emirates Stadium
Arsenal Stadium (Highbury)
Arsenal Stadium (Highbury)
Wembley Stadium
Wembley Stadium
Malmö FF vs GAIS Göteborg
Malmö FF vs GAIS Göteborg
Polska vs Ukraina
Polska vs Ukraina
Michał Żewłakow
Michał Żewłakow

Cele na 2011 rok:

W tym roku chciałbym również skupić się na wysyłaniu listów do osób związanych z Manchesterem United oraz do wielu innych, znanych i utalentowanych zawodników. Chciałbym zdobyć w sumie 1000 autografów, ale myślę, że będzie o to bardzo trudno. Byłoby fajnie pozbierać wiele osobiście i już nie tylko na mecz mojego lokalnego klubu, ale także m.in. na spotkaniach reprezentacji Polski, Widzewa Łódź oraz przy okazji wyjazdów na wakacje i ferie. 22 stycznia chciałbym zebrać Jagiellonię Białystok w Gutowie Małym oraz pojechać na inne mecze sparingowe w moim najbliższym regionie (np. Gutów Mały i Kleszczów).

Mateusz „Mateqi” Zgorzyk

https://www.facebook.com/AutografyMateqi

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s